0 Kč s DPH
  • WYSIWYG verze 4.1
    • Návod je vytvořen ve WYSIWYG editoru verze 4.1 Více »

Průvodce vytvořením e-shopu

7. 9. 2015

Při prvním otevření záložky E-shop je spuštěn Průvodce vytvoření e-shopu, kde v několika jednoduchých krocích provedeme základní nastavení e-shopu a vytvoření první kategorie a produktu. 

Přihlašte se tedy do administrace inPage a přejděte na záložku E-shop. Pokud jste již prošli průvodcem pokračujte dalším dílem seriálu a to Seznámením s administrací e-shopu.

Nastavení e-shopu

V prvním kroku jsme vyzváni ke vložení emailu, na který budou zasílány zprávy o objednávkách. E-mail objednávek je povinný údaj, pokud by jsme jej nezadali, nebylo by nám umožněno vkládat produkty do e-shopu. 

Dále vyberte měnu eshopu a jste-li plátce DPH. V případě, že jste plátce DPH, bude se u produktu zobrazovat cena bez i s DPH a můžete si vybrat, která z nich bude zvýrazněná.

Nastavení e-shopu - Průvodce vytvořením e-shopu

Vytvoření kategorie

V dalším kroku vytvoříme kategorii, vložíme název kategorie, popis kategorie a vybereme způsob zobrazení produktů, kdy máme dvě možnosti řádkové a tabulkové.

  • Řádkové - produkty jsou v řádku pod sebou
  • Tabukové - produkty jsou vedle sebe v tabulce

Vytvoření kategorie - Průvodce vytvořením e-shopu

Vložení produktu

Vložíme název produktu a jeho popis. Vidíme že bude zařazen v námi vytvořené kategorii a zadáme cenu. Stačí zadat cenu bez DPH a vybrat ve výběrovém poli výši daně, daň s DPH se nám dopočítá. Pak vyberte typ skladové dostupnosti, která je důležitá také pro zobrazení produktu ve srovnávačích zboží.

Vložení produktu - Průvodce vytvořením e-shopu

Nastavení platby a dopravy

Posledním krokem je nastavení platby a dopravy, kde zadáme cenu a ve výsledném e-shopu se nám vygenerují všechny možnosti. Později je můžeme upravovat.

Nastavení platby a dopravy - Průvodce vytvořením e-shopu

Dokončením průvodce jsme provedli základní nastavení e-shopu. Dále se budeme věnovat seznámení s funkcemi e-shopu, dalším nastavením a úpravou a přidáním kategorií a produktů.

Tým inPage
inpage(zav)zoner.cz

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.