0 Kč s DPH
  • WYSIWYG verze 4.1
    • Návod je vytvořen ve WYSIWYG editoru verze 4.1 Více »

Aktualizace: Jak vytvořit hlavní nadpis

28. 05. 2015

S novým WYSIWYG editorem verze 4.1 přichází i nové rozložení nástrojů na úpravu textu. Ukážeme si jak vytvořit hlavní nadpis stránky.

Nejprve si vytvoříme stránku v záložce STRÁNKY, kliknutím na odkaz Přidat stránku. Zadáme název stránky a do editoru Text stránky napíšeme text hlavního nadpisu. Nadpisem nikdy nevítejte uživatele stylem "Vítáme vás na našem webu". Nadpis by měl vystihovat obsah stránky.

 Jak vytvořit nadpis - 1. krok

Nadpis neupravujte a nezvýrazňujte. Text označte a vyberte v rozbalovacím menu Formáty -> Nadpisy, položku Nadpis 1. Takto jednoduše si vytvoříte hlavní nadpis na každé stránce. Text s nadpisy je přehlednější a čitelnější, nehledě na to, že strukturovaným textem získáte lepší umístění ve vyhledávačích.

 Jak vytvořit nadpis - 2. krok

Hotový nadpis si zobrazte v náhledu vaší webové stránky, kde vidíte že má již jinou barvu a velikost. Aplikace InPage má různé šablony s takto předformátovanými nadpisy. Tyto nadpisy si můžete změnit prostřednictvím stylů. Jak provést tuto změnu popisujeme v článku Jak upravit barvu písma, nadpisů a odkazů.

 Jak vytvořit nadpis - 3. krok

Chcete se dozvědět více? Připravili jsme pro vás další článek Více o správné tvorbě nadpisů

Petra Jordánová
Technická podpora inPage.cz
admin(zav)zoner.cz

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.