0 Kč bez DPH

Náhled webu z administrace 

Připravujete novou webovou prezentaci, anebo jen chcete na webu provést drobné úpravy, ale přitom nechcete, aby byly nehotové stránky zatím viditelné, ale přitom jste je mohli jednoduše spravovat a zobrazovat si výsledek úprav? Právě pro vás jsme do administrace přidali možnost náhledu webu z administrace.

Zobrazit si náhled stránek, pokud jste měli nastaven stav webu Stránky v rekonstrukci, již bylo možné v původní administraci. Nyní jsme tuto funkci ještě vylepšili a doplnili o několik dalších možností náhledů. Níže si podrobně představíme princip, na jakém náhledový režim funguje, a představíme si nové možnosti v zobrazení náhledů jednotlivých stránek, obrázků, produktů i například celého e-shopu.

Jak to funguje?

Náhledový režim je ve výchozím stavu nastaven vždy jako aktivní.  Nastavení náhledového režimu je k dispozici pod položkou Můj účet → Stav webu.

Zde se nově nachází políčko Kód pro náhled webu. Tento kód umožní náhled stránek, i když je web ve stavu Stránky v rekonstrukci. Kód můžete libovolně změnit na svůj vlastní, přičemž může obsahovat jen znaky bez diakritiky, čísla a pomlčku. Doporučujeme však kód automaticky generovat odkazem pod políčkem vygenerovat nový kód.

Při úplném odstranění kódu bude náhled webu zcela zakázán.

Náhledový režim webu - stav webu

Kód se přidá do URL adresy stránek a zobrazí náhled webu. Web si tak můžete zobrazit i na jiném počítači bez přihlášení, stačí znát skrytý kód. 

Náhledový režim - zobrazení webu se skrytým kódem v url

Novinky v zobrazení

Dříve bylo možné zobrazit pouze aktivní stránky webu, nově lze takto z administrace zobrazit i neaktivní prvky.

Náhled stránek, obrázků, souborů a ostatních, které mají nastaveno nezobrazovat na webu

Tuto možnost uvítáte například při tvorbě nových článků. Pohodlně si je pak můžete prohlédnout na webu a máte jistotu, že je nikdo jiný neuvidí. Stránky a další prvky nastavíte jako neaktivní v editaci prvku → zrušením zaškrtnutí políčka Zapnuto - Stránka je zobrazena na webu.

Náhledový režim - nastavení neaktivní stránky

Náhled e-shopu v případě, že není nastaveno zobrazit e-shop návštěvníkům

Podobně jako u přípravy článků lze tohoto využít při zakládání e-shopu. Stačí v sekci E-shop > Nastavení e-shopu > zrušit zaškrtnutí políčka Zobrazit e-shop návštěvníkům.

Náhledový režim pro neaktivní e-shop

V případě že se chystáte poslat odkaz webu svým známým nebo jej sdílet na sociálních sítích, tak zkontrolujte, zda URL adresa odkazu neobsahuje skrytý kód.

Tým inPage
info@inpage.cz

Web s doménou ZDARMA

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Bohužel nefunguje

  13. 4. 2020 22:41:40 | DS

  Dobrý den,

  funkci bych uvítala, bohužel ale nefunguje.

  DS

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: Bohužel nefunguje

   14. 4. 2020 6:07:00 | R

   Dobrý den, funkce funguje, pokud máte nějaký problém kontaktujte podporu.

   Odpovědět