0 Kč s DPH

Webové stránky za doménu

Na podzim letošního roku jsme se rozhodli výrazně zvýhodnit cenu zřízení nové služby inPage STANDARD. Zlevnění je součástí kampaně na podporu používání a rozšíření registrace domén CZ. Kampaň je také podpořena sdružením CZ.NIC (správce národní domény CZ) v rámci co-marketingového programu pro registrátory.

Kromě výhodné ceny nové služby inPage je také možnost zísat slevu 50% na webhostingové programy z nabídky CZECHIA.COM, pokud jsou objednány s doménou CZ.

Nový program inPage STANDARD nyní nabízíme za cenu 240 Kč (286 Kč s DPH) na první rok. Celá kampaň je zamířena na podporu malých firem a podnikatelů, kteří nemají své webové stránky.
Je dnes stále mnoho firem, které nevyužívají potenciálu internetu. Mnoho jich používá různé freehostingy nebo freemaily. Přitom mít vlastní doménu, mít hezké webové stránky a používat vlastní e-mail je dnes velmi jednoduché.

Vytvořit si vlastní webové stránky je také možné bez problémů a jakékoliv platby díky programu inPage START, který je nyní na vyzkoušení až na 90 dnů. Všem případným zájemcům doporučujeme vytvoření stránek nejdříve "nanečisto". Zcela bez problému se potom testovací stránky převedou pod vlastní doménu.

Kampaň na podporu domény a zároveň i akce s výhodnou cenou končí v listopadu. Proto neváhejte vyzkoušet a objednat program inPage STANDARD co nejdříve.

Petr Komárek
petr.komarek(zav)zoner.cz

Přidat komentář

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.