0 Kč bez DPH

Propojte si webové stránky s pixelem od Facebooku

Pixel vám umožní měřit, optimalizovat a sestavovat okruhy uživatelů pro reklamní kampaně a tím zvýší prodeje na vašem e-shopu. V tomto článku si ukážeme jak, pixel propojíte s webovými stránkami na inPage.

Jak Facebook pixel funguje

Když někdo navštíví váš web a provede nějakou akci (třeba nákup), Facebook pixel se spustí a tuto akci vyreportuje. Díky tomu se dozvíte o tom, když zákazník po zhlédnutí vaší Facebook reklamy provede nějakou akci. Pomocí vlastního okruhu uživatelů budete mít možnost takového zákazníka znovu oslovit. S přibývajícím počtem konverzí na vašem webu bude Facebook moct lépe vybírat lidi, u kterých je větší pravděpodobnost, že určité akce provedou, a doručovat jim reklamy. Tomu se říká optimalizace pro konverze.

Registrace do pixelu

Pixel aktivujete v rozhraní Facebook Bussines ve Správci událostí. Kde vyberete možnost Připojit zdroje dat.

Registrace pixel.png

Po vytvoření nového pixelu si zkopírujte vytvořené pixel ID (je ve formátu ID:123456789 )

Registrace pixel

Toto vaše ID pixelu poté budete potřebovat pro napojení na vaše webové stránky v inPage.

Propojení pixelu s webem na inPage

Přihlaste se do administrace vašich webových stránek a v hlavním menu klikněte na položku /Služby/ a vyberte možnost Facebook Pixel.

Registrace pixel

Zde nastavte Facebook Pixel zapnuto a přidejte do formuláře vaše Pixel ID.

Registrace pixel

Kontrola pixelu

Nyní je facebook pixel nastaven. Pro kontrolu přejděte na web, kam jste značku facebook pixelu přidali. Pokud je vše správně nastaveno zobrazí se stav vašeho pixelu ve Správci událostí jako Aktivní.

Více o datech z pixelu se dočtete v nápovědě Facebook v článku Jak porozumět datům z událostí pixelu v nástroji pro správu událostí.

Registrace pixel

Registrace pixel

Veškeré informace o použití Facebook pixel, jeho možnostech a nastavení lze nalézt na Facebook - Centrum nápovědy pro reklamy.

Závěrem

Věříme, že možnost integrace služby Facebook Pixel vám přivede na web ještě více návštěvníků a u vašeho e-shopu zefektivní prodej. Pokud byste s nastavením potřebovali jakkoli pomoci, tak nás neváhejte kdykoli kontaktovat telefonicky, či e-mailem, anbeo nám napište níže do komentářů.

Tým inPage
info@inpage.cz

Web s doménou ZDARMA

Přidat komentář

Přehled komentářů