0 Kč s DPH

Šablona ERIS

Rubrika úprav vlastního CSS stylu, které se týkají pouze šablony ERIS. Postupně bude tato rubrika aktualizována tak, jak budu přibývat naše tipy i vaše požadavky na úpravy této šablony.

 • Úprava hlavičky a patičky stránek

  Chcete-li si změnit barevnost hlavičky či patičky, přečtěte si tento článek.  Dozvíte se také, jak odstranit copyrightové informace v patičce. Je to jednoduché.

 • Úprava pozadí stránek

  Napadlo vás, že si změníte pozadí stránek a nahradíte ho barvou nebo obrázkem? Naučíme vás, jak si libovolně změnit každý z těchto prvků.

 • Zvýrazněte důležitý text pomocí infoboxu

  Potřebujete-li oznámit něco důležitého a zviditelnit informaci tak, aby byla nepřehlédnutelná, jistě využijte vlastnost infobox. Tato vlastnost je novinkou šablony ERIS.

 • Patička vždy dole v šabloně ERIS

  Často se stává, že vlastní obsah stránky je příliš krátký a patička stránky, která se zobrazuje standardně podle délky obsahu, je někde uprostřed stránky. Což nemusí vždy vypadat hezky. V tomto návodu si ukážeme, jak se to dá na šabloně ERIS změnit a mít patičku stránky vždy při spodním okraji okna.

 • Zrušení postranního sloupce a roztažení obsahu

  Pokud postranní sloupec nijak nevyužíváte, je v systému inPage možné obsahovou část roztáhnout na plnou šířku stránky. V tomto návodu se podíváme jak na to. Je to jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát.

 • Úpravy vzhledu menu - ERIS

  V tomto článku vám ukážeme, jak si sami a jednoduše můžete změnit menu u šablony Eris. Stačí znát základy CSS. Drobná změna jako je pozadí menu, dokáže změnit a ozvláštnit celé stránky. Vyzkoušejte to.


inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.