0 Kč s DPH

inPage anketa - dotazník na spokojenost se systémem

Připravili jsme pro vás jednoduchou anketu, ve které můžete zhodnotit celý systém inPage a vyjádřit váš názor. Podílejte se na vývoji vašeho redakčního systému!

Vyplnit anketu a zúčastnit se slosování o ceny

Vyplnění ankety vám zabere několik minut a můžete ji vyplnit i anonymně. Pokud však uvedete vaše jméno, email a název vašich stránek, získáte slevu 20 % na vytvoření stránek a navíc budete zařazeni do slosování o ceny.

Dárek pro všechny účastníky ankety

Každý, kdo na konci ankety sdělí svoje údaje bude mít nárok na slevu 20 % na vytvoření vlastních stránek v inPage v rámci balíčku KOMPLET nebo balíčku E-SHOP.

Věcné ceny do slosování

1. cena - Zoner Photo Studio 16

První vylosovaný obdrží poslední verzi grafického editoru nejen pro úpravu fotografií. Balení obsahuje CD se softwarem a také uživatelskou příručku, kterou zajisté začátečníci ocení.

Zoner Photo Studio je mnohem více než jen program na úpravu fotek. Snadné třídění, úprava i sdílení fotografií – vše, co potřebujete pro práci s vašimi snímky, najdete v tomto oblíbeném programu.

2. cena - Google Chromecast

Druhý vylosovaný obdrží Google Chromecast, což je miniaturní zařízení o váze 34 g, které v sobě ukrývá neuvěřitelný potenciál. Z vaší televize, monitoru nebo třeba projektoru udělá během okamžiku multimediální centrum s prakticky neomezeným zdrojem obsahu. Stačí jej zasunout do volného HDMI portu, připojit do elektrické sítě a zábava může začít.

3. cena - USB flash disk s kapacitou 8 GB

Třetí výherce získá stylový flash disk s logem SSLmarketu, který si můžete připnout třeba ke klíčům.

Zde můžete vyplnit anketu

Dotazník je uzavřen.

Doba trvání akce

Anketu můžete vyplnit do půlnoci 30. června 2014. Slosování proběhne v následujícím týdnu. Výherci budou vyrozuměni emailem, který uvedou na konci ankety.