0 Kč bez DPH

Novinky březen 2008

06. 03. 2008

 1. Oddělené nastavení jazyka aplikace a administrace
 2. Přidána podpora anglického jazyka

1. Oddělené nastavení jazyka aplikace a administrace

Nyní máte možnost nastavit si jiný jazyk jak pro samotnou aplikaci, kterou vidí návštěvníci vašeho webu, tak pro administraci inPage. Tato možnost se hodí těm, kteří vyvíjí např. jazykové mutace svého webu - vaši prezentaci uvidí návštěvštěvníci vašich stránek např. v polštině, vy však můžete pracovat v administrační části inPage stále např. v českém jazyce.

Nastavení jazyků aplikace a administrace je na stejném místě jako doposud Nastavení → HTML hlavička stránek → Jazyk aplikace (Jazyk administrace). Jazyk administrace je možné nastavit také při logovní do administrační části inPage.


2. Přidána podpora anglického jazyka

Systém inPage nyní mluví i anglicky. Německá mutace inPage se připravuje!

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Chybička v textu ;o))

  2. 4. 2008 8:56:31 | Ruda mobil@frws.cz

  V nadpisu 1. Oddělené nastavení "jayzka" a dále v textu první věty "jayzk" Pokud to není záměrně, zda to čtenáři pozorně čtou ;o))

  Odpovědět

 • Re: Chybička v textu ;o))

  2. 4. 2008 9:25:29 | Administrátor

  Děkujeme, opraveno.

  Odpovědět

 • jazyk

  4. 9. 2010 11:37:55 | Elena Hadvigová

  Sú možné v inPage Standard, či Premium dve jazykové verzie? Tak, aby si návštevník mohol vybrať napr. slovenčinu, či angličtinu? Ďakujem

  Odpovědět

 • RE: jazykové mutace stránek

  6. 9. 2010 13:36:07 | admin

  U inpage existují 2 možné způsoby nastavení jazykové mutace stránek.

  Jednoduchý způsob, který vás nebude stát nic je:

  - vytovřit si v administraci inPage vaší domény nové stránky, a to stránky s překlady. Jednotlivé stránky v CZ nebo např. v DE či AJ verzi pak propojíte vzájemnými odkazy (např. nahrajete do inPage vlajku CZ a DE, a na stránku s českými texty vložíte ikonu vlajky DE a uděláte z ní odkaz na stránku s německým textem a naopak.
  - nevýhoda jednoduchého způsobu je ta, že položky v hlavním menu budou mít stále české názvy.

  Druhý způsob pro vás znamená:

  - objednání druhého programu inPage na další doméně (platíte tedy další program) - můžete si např. zřídit doménu III. řádu na vlastní doméně (english.vase-domena.cz) a jazyk aplikace si v administraci nastavíte na DE či AJ jazyk. Následně si vytvoříte stejné stránky ale s německými texty.
  Oba weby - český i nemecký - pak opět propojíte vzájemnými odkazy, přičem se budou měnit také názvy v hlavním menu z CZ na DE
  POZNÁMKA:
  - výhoda druhého způsobu je ta, že obsah stránek v CZ verzi vám můžeme zdarma zkopírovat na novou doménu, a vy si už pak jen změníte jazyk aplikace v sekci NASTAVENÍ, a změníte texty z CZ na DE (nemusíte stránky tvořit od základu znovu)

  Žádosti o překopírování obsahu se posílají na admin@zoner.cz

  Budete-li mít jakékoliv dotazy k výše uvedeným informacím neváhejte nás kontaktovat.

  váš admin

  Odpovědět

 • jazyk

  10. 9. 2010 14:05:21 | Elena Hadvigová

  Super!
  Ďakujem

  Odpovědět