0 Kč s DPH

Připravujeme nové profesní šablony

V posledních měsících jsme nelenili, nýbrž usilovně pracovali na zcela novém konceptu tvorby webových stránek v inPage a zjednodušení vlastní editace jednotlivých stránek. V tomto článku bychom vás rádi seznámili s novinkami, které připravujeme a které spatří světlo světa na konci léta.

Máte se opravdu na co těšit!


Chceme, aby tvorba webových stránek byla ještě jednodušší

Proto pro vás připravujeme 6 zcela unikátních, graficky propracovaných šablon, zaměřených na jednotlivé populární profese. Tedy šablony určené především pro  lékaře, autodopravce, restauratéry, účetní, kadeřnice a sportovce.

Jedná se o šablony s již předpřipraveným vzhledem, strukturou a obsahem.

Pro publikování vaší nové prezentace tak stačí jen doplnit kontaktní údaje a upravit ceník, či provozní dobu. A nová webová prezentace je na světě!

Podívejte se na živé náhledy vybraných profesních šablon:


Pohodlná editace stránek i pro náročnější uživatele

V připravovaných profesních šablonách na vás čeká spousta nových funkcí pro lepší a snazší editaci vlastního obsahu stránek.

Hlavní novinkou bude možnost jednoduše vkládat do webových stránek již hotové prvky, jako jsou tlačítko, panel, akordeon, carousel a mnoho dalších. Taktéž přibude možnost rozdělit si stránku na jednotlivé bloky pomocí gridu, či vložit do stránky již předpřipravený obsah (šablonu stránky), jako je např. jídelní lístek, ceník, otevírací doba, anebo mapa.

Jak to bude vypadat?


A to ještě není vše

Chystáme zcela novou, základní šablonu moderního - minimalistického vzhledu, v populárním onepage designu. Šablona bude dostupná běžně v administraci webu a již brzy si ji budete moci vyzkoušet. Součástí šablony budou i výše uvedené nové funkcionality pro editaci vlastních stránek.

Stále vylepšujeme administrační rozhraní webových stránek a tak později během podzimu se můžete těšit i na množství nových funkcí a to zejména pro správu vašeho e-shopu.


 Závěrem

Doufáme, že se na tyto novinky v našem redakčním systému inPage těšíte stejně, jako my a pomohou ještě lépe naplnit náš cíl: Webové stránky snadno a rychle!

 

Kdyby vás cokoli zajímalo, nebojte se nám napsat do komentáře, anebo na info@inpage.cz

Přidat komentář