0 Kč s DPH

5 důvodů proč přejít na novou administraci (admin2)

Používáte stále starou administraci systému inPage? Víte, že její životnost již skončila?

Tímto vám oznamujeme, že k  1.3. 2019 dojde k ukončení podpory a dostupnosti staré administrace inPage. Ovšem nezoufejte, je tu adekvátní a v mnoha aspektech lepší náhrada v podobě admin2.

V tomto článku vám představíme přesně 5 důvodů, proč je výhodné na administraci admin2 přejít již dnes!

1) Responzivní design

Administrace je vytvořena v plně responzivním designu, který se přizpůsobí zařízení ze kterého se do ní přihlásíte.

Nyní můžete pohodlně upravovat své stránky i na mobilu či tabletu např. při cestě vlakem či na dovolené. Nová administrace přináší také moderní a přehledný design, který vám správu webu výrazně usnadní.

2) Přehlednější a intuitivnější rozhraní

Nová administrace přináší také moderní a přehledný design, který vám správu webu výrazně usnadní.

Navigační položky a položky, které často využíváte, jsou logičtěji umístěny v jedné liště a veškerou správu vzhledu a nastavení webu, máte na jednom místě. Velkou proměnou prošla i správa stránek, obrázků, souborů a e-shopu. Položky jsou nyní přehledněji uspořádané a práce s nimi je tak jednodušší.

Velkou výhodou jsou náhledy k produktům v e-shopu, které ukončí zdlouhavé hledání konkrétního produktu a usnadní orientaci při jejich úpravě.

3) Zálohy článků a celého obsahu webu

Jistě se vám již stalo, že jste provedli úpravu stránky či šablony a změnu jste chtěli vrátit zpět, ale nevyšlo to? Anebo jste si omylem smazali nějakou důležitou stránku, soubor či obrázek?

V nové administraci se vám toto již nestane. Přidali jsme funkci záloh, jak jednotlivých stránek, kdy se záloha stránky provede vždy po jejím uložení, tak i možnost vytvořit kompletní zálohu celé webové prezentace. Snadno tak obnovíte konkrétní stránku, či celý web ze zálohy. Stačí kliknout na tlačítko a vybrat ze seznamu záloh požadovanou verzi a máte to!

Více o zálohách článků i celého obsahu naleznete v článku Zálohování webu

4) Propojení se službami Google

Systém inPage bylo již dříve možné propojit se službami Google Analytics a Google Search Console (dříve Google Webmaster Tools).

Do nové administrace jsme přidali možnost propojení s Google Tag Managerem, který umožňuje vkládat na web reklamní a měřící skripty/znaky bez nutné znalosti programování. Formulářům jsme přidali možnost zvolit antispamovou ochranu Google reCAPTCHA, která chrání vaše formuláře před spamujícími roboty.

5) Neustálé přidáváme nové funkce

Mimo jiné naleznete v administraci nové funkce jako jsou:

  • hlavní obrázek, který lze vložit k článkům bez nutnosti vkládání obrázku do perexu článku. Obrázek se zobrazí ve výpisu článků, při sdílení článku na Facebooku nebo při zobrazení v RSS feedu.
  • přesměrování URL adresy smazaných článků na články nové, tak zamezíte zobrazení chybového hlášení a návštěvníky přesmerujete na jinou stránku webu.
  • zobrazení odkazů na sociální sítě v patičce webu
  • nastavení elektronické evidence tržeb (EET) a zobrazení produktu ve více kategoriích v e-shopu
  • Vše spojené s GDPR (anonymizace údajů v administraci, souhlas se zpracováním osobních údajů v E-shopu a v kontaktním formuláři)
  • využití vzorových stránek např. Obchodní podmínky, či Zásady zpracování osobních údajů, které stačí jen přizpůsobit svým potřebám
  • ....a mnoho dalších nových funkcí které postupně přidáváme

Tým inPage
inpage(zav)zoner.cz

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.