0 Kč bez DPH

  Profesní šablony jaro 2022

Po delší odmlce vám přinášíme 3 nové Profesní šablony. Opět se jedná o šablony s různorodou tematikou, které doplňují naše stávající portfolio.

Nově si můžete vybírat z šablon Kovovýroba, Indická restaurace a Instalatér.

Chtěli bychom, aby si webové stránky u nás mohl pořídit opravdu každý, a proto pro vás připravujeme Profesní šablony, díky kterým si stránky vytvoříte za pár minut. Podívejte se, na nově přidané šablony a třeba zde najdete přesně tu, která se bude nejlépe hodit pro váš projekt.

prehled šablon - duben 2022.png

Co jsou Profesní šablony

Profesní šablony přinášejí již hotová řešení webových stránek šité na míru konkrétní profese či oboru podnikání. Byly vytvořeny na základě průzkumu, který popsal, co nejvíce tyto profese na svých webech inzerují a potřebují.

Díky Profesním šablonám inPage se vám do rukou dostane web s tematickou grafikou a texty. Jedná se o levné, rychlé a vysoce funkční řešení, jak pohotově vytvořit vlastní web. Šetřete čas i peníze s šablonami na inPage!

Nové profesní šablony si můžete vyzkoušet v naší službě inPage Start, kterou máte nyní na první rok ZDARMA.

Kovovýroba

Máte menší či větší strojařskou firmu specializující se například na výrobu součástek, či specializovaných strojních zařízení? Tak právě pro vás je tato šablona určena. Šablona obsahuje precizně zpracovanou strukturu o předpřipravený obsah. Stačí jen přidat vlastní texty a obrázky a máte web hotový.

 

Živý náhled šablony

Profesní šablony jaro 2022

Profesní šablony jaro 2022

Indická restaurace

Představujeme moderní, graficky vychytanou a přehlednou šablonu určenou pro provozovatele nejen indické restaurace. Můžete ji využít pro prezentace vaší restaurace, bistra, anebo baru. Tato šablona určitě zaujme a udělá dobrou reklamu vašeho podniku.

 

Živý náhled šablony

Instalatér

Živíte se jako vodař, instalatér, topenář, plynař, anebo máte vlastní firmu, která tyto činnosti zahrnuje ve svém portfoliu? Tak právě tato naše nová šablona přesně splní potřeby prezentace vaší činnosti na internetu a díky ní vás každý hned najde a získáte tak množství nových zákazníků.

 

Živý náhled šablony

Profesní šablony jaro 2022

Profesní šablony budou stále přibývat

Co říkáte? Tyto nové šablony se povedly, že? Pro nás ale práce nekončí, ba naopak. Chceme vám dát možnost si jednoduše vytvořit webové stránky, ať už pracujete v jakémkoli oboru či profesi. Proto chystáme již nyní další profesní šablony.

Samozřejmě  nás stále zajímá váš názor, neb chceme šablony dělat hlavně pro vás, naše zákazníky. Proto se nebojte napsat do komentářů vaše návrhy na další Profesní šablonu. Třeba to bude právě ona, kterou příště představíme.

Tým inPage
info@inpage.cz

Web s doménou ZDARMA

Přidat komentář

Přehled komentářů