0 Kč bez DPH

  Profesní šablony listopad 2022

Máme tu pro vás další 3 nové Profesní šablony. Opět se jedná o šablony s různorodou tematikou, které doplňují naše stávající portfolio.

Nově si můžete vybírat z šablon Pila, Fotografovo portfolio a Dobrovolní hasiči.

Chtěli bychom, aby si webové stránky u nás mohl pořídit opravdu každý, a proto pro vás připravujeme Profesní šablony, díky kterým si stránky vytvoříte za pár minut. Podívejte se, na nově přidané šablony a třeba zde najdete přesně tu, která se bude nejlépe hodit pro váš projekt.

profesní šablony listopad 2022.png

Co jsou Profesní šablony

Profesní šablony přinášejí již hotová řešení webových stránek šité na míru konkrétní profese či oboru podnikání. Byly vytvořeny na základě průzkumu, který popsal, co nejvíce tyto profese na svých webech inzerují a potřebují.

Díky Profesním šablonám inPage se vám do rukou dostane web s tematickou grafikou a texty. Jedná se o levné, rychlé a vysoce funkční řešení, jak pohotově vytvořit vlastní web. Šetřete čas i peníze s šablonami na inPage!

Nové profesní šablony si můžete vyzkoušet v naší službě inPage Start, kterou máte nyní na první rok ZDARMA.

Pila

Šablona vytvořená speciálně pro vás, kteří podnikáte se dřevem, máte vlastní pilu, anebo se živíte zpracováním dřeva, či prodejem tuhých paliv. Díky profesionálně zpracovanému designu šablony a jejímu předpřipravenému obsahu si nový web na této šabloně vytvoříte během chvíle. Díky tomu přivedete nové zákazníky a podpoříte tak výrazně prodej vašich služeb a produktů.

 

Živý náhled šablony

pila.

fotograf-portfolio.

Fotografovo portfolio

Šablon pro fotografy není nikdy dost, a proto jsme přidali další - tentokrát ve velmi minimalistickém stylu. Fotografovo portfolio je designová lahůdka, která zaujme svým jednoduchým vzhledem bez zbytečného balastu a informací. Je tedy určena přesně pro vás, kteří chcete, aby na webu vynikly jen vaše fotky a nic víc. Jistě to zaujme i vaše potenciální zákazníky o fotografické služby.

 

Živý náhled šablony

Dobrovolní hasiči

V České republice máme několik tisíc sborů dobrovolných hasičů a ti chtějí svoji činnost a aktivity někde prezentovat. Speciálně pro ně je určena naše Profesní šablona Dobrovolní hasiči. Ta je uzpůsobena právě pro potřeby prezentace činnosti a aktivit SDH. Velice pěkný a přehledný design v kombinaci s precizně zpracovaným obsahem bude jistě dobrovolným hasičům po celém česku vyhovovat.

 

Živý náhled šablony

dobrovolni hasici

Profesní šablony budou stále přibývat

Co říkáte? Tyto nové šablony se povedly, že? Pro nás ale práce nekončí, ba naopak. Chceme vám dát možnost si jednoduše vytvořit webové stránky, ať už pracujete v jakémkoli oboru či profesi. Proto chystáme již nyní další profesní šablony.

Samozřejmě  nás stále zajímá váš názor, neb chceme šablony dělat hlavně pro vás, naše zákazníky. Proto se nebojte napsat do komentářů vaše návrhy na další Profesní šablonu. Třeba to bude právě ona, kterou příště představíme.

Tým inPage
info@inpage.cz

Web s doménou ZDARMA

Přidat komentář

Přehled komentářů