0 Kč s DPH

Smartsupp - live chat s videonahrávkami návštěvníků

V tomto článku vám ukážeme, jak integrovat live chat Smartsupp na své webové stránky na inPage. Služba Smartsupp umožňuje komunikovat se zákazníky, kteří se právě pohybují na vašem webu. Pomocí služby se dozvíte, na jaké stránce se zrovna návštěvník nachází, a díky nahrávkám se můžete dokonce zpětně podívat, v jaké části stránky si nevěděl rady. Služba Smartsupp je zcela zdarma. 

Náhled chatu Smartsupp

Zřízení služby Smartsupp

Službu si můžete zřídit na webu Smartsupp pomocí úvodního tlačítka "Založit účet zdarma". Po vyplnění emailu a hesla se dostanete na stručného průvodce aktivací služby. Postup spočívá v přidání přiděleného kódu (scriptu) na vaše stránky. 

Registrace Smartsupp

Přidání kódu Smartsupp do administrace inPage

K zobrazení samotného chatu a jeho funkčnost si získaný kód vložíte dle našeho návodu v článku Vložení kódu (scriptu) na všechny stránky webu na váš web. Konkrétní návod pro systém inPage je uveden na stránkách služby Smartsupp o live chat integraci do inPage

Kod Smartsupp

Vlastní nastavení lišty Smartsupp 

Lišta je ve výchozí pozici umístěna v levém spodním rohu obrazovky a vypadá stejně jako vidíte na prvním obrázku tohoto článku. Vy si však můžete vzhled, zobrazený text (pro stavy online, offline, pryč) nebo jiné vlastnosti upravit. Jednotlivé příklady Smartsupp uvádí na svých stránkách v části určené pro webové vývojáře. Tyto úpravy vyžadují také znalost JavaScriptu. 

Rozhraní chatu - tzv. dashboard

Po přidání kódu na stránky přejdete do vlastního rozhraní chatu na https://dashboard.smartsupp.com, kde můžete odpovídat na přijaté chaty, sledovat počty aktivních či neaktivních návštěvníků webu nebo se podívat na statistiky a do historie. V případě zájmu můžete své návštěvníky také sami oslovit, jestli nepotřebují s něčím poradit. 

Smartsupp dashboard

Přejeme mnoho úspěchů v komunikaci s vašimi zákazníky!

Tým inPage
inpage(zav)zoner.cz

Přidat komentář

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.