0 Kč bez DPH

Smartsupp - live chat s videonahrávkami návštěvníků

26. 09. 2017

V tomto článku vám ukážeme, jak integrovat live chat Smartsupp na vaše webové stránky na inPage. Služba Smartsupp vám umožňuje komunikovat se zákazníky, kteří se právě pohybují na vašem webu. Pomocí této služby můžete nejen rychleji komunikovat s návštěvníky vašich stránek, ale dozvíte se i na jaké stránce se zrovna nachází. Díky nahrávkám pak získáte přehled o tom, v jaké části stránky si návštěvníci nevěděli rady. Služba Smartsupp je zcela zdarma. 

Náhled chatu Smartsupp

Zřízení služby Smartsupp

Službu si můžete zřídit na webu Smartsupp pomocí úvodního tlačítka "Založit účet zdarma". Po vyplnění e-mailu a hesla se dostanete na stručného průvodce aktivací služby. Postup spočívá v přidání přiděleného kódu (scriptu) na vaše stránky. 

Registrace Smartsupp

Přidání kódu Smartsupp do administrace inPage

K zobrazení samotného chatu a jeho funkčnosti je nutné vložit získaný kód na váš web dle našeho návodu v článku Vložení kódu (scriptu) na všechny stránky webu. Konkrétní návod pro systém inPage je pak uveden na stránkách služby Smartsupp o live chat integraci do inPage

Kod Smartsupp

Vlastní nastavení lišty Smartsupp 

Lišta je ve výchozí pozici umístěna v levém spodním rohu obrazovky a vypadá stejně, jak vidíte na prvním obrázku tohoto článku. Vy si však můžete vzhled, zobrazený text (pro stavy online, offline, pryč) nebo jiné vlastnosti upravit. Jednotlivé příklady uvádí Smartsupp na svých stránkách v části určené pro webové vývojáře. Tyto úpravy vyžadují také znalost JavaScriptu. 

Rozhraní chatu - tzv. dashboard

Po přidání kódu na stránky přejdete do vlastního rozhraní chatu na https://dashboard.smartsupp.com, kde můžete odpovídat na přijaté chaty, sledovat počty aktivních či neaktivních návštěvníků webu, nebo se podívat na statistiky a do historie. V případě zájmu můžete své návštěvníky také sami oslovit, jestli nepotřebují s něčím poradit. 

Smartsupp dashboard

Přejeme mnoho úspěchů v komunikaci s vašimi zákazníky.

Tým inPage
info@inpage.cz

Web s doménou ZDARMA

Přidat komentář