0 Kč s DPH

Zaheslování obsahu v inPage

10. 12. 2012

Potřebujete na webu skrýt nebo ochránit určitou část obsahu před zraky některých návštěvníků stránek? Seznamte se s funkcí "chráněná rubrika", která vám umožní zaheslovat obsah stránek umístěných v konkrétní rubrice. Nastavením hesla u konkrétní rubriky, znemožníte přístup a zobrazení článků v rubrice všem návštěvníkům stránek.  

Zobrazení obsahu v zaheslované rubrice na webu bude možné až po zadání správného hesla.

/pole pro zadání hesla u zaheslované rubriky/

Kromě obsahu v rubrikách můžete návštěvníkům stránek znemožnit přístup také do jiných částí webu. V administraci inPage lze zaheslovat obsah:

  • v rubrikách
  • ve fotogaleriích
  • ve složkách
  • v kategoriích

Jak zaheslovat obsah stránek v inPage se dozvíte z tohoto jednoduchého návodu.

Zaheslování rubriky

Nastavíte-li rubriku či fotogalerii jako chráněnou, pak pouze uživatel znalý příslušného hesla bude mít přístup k aktivním článkům této rubriky či k obrázkům dané fotogalerie.

Nastavení hesla

je to velice jednoduché, jednoduše přejděte do editace dané rubriky či fotogaleri, popřípadě složky či kategorie, a zde si můžete nastavit  heslo pro přístup do této konkrétní rubriky (či jiné nadřazené složky) a upravte rubriku.

Při vstupu na tuto stránku se uživateli zobrazí požadavek na vložení hesla. Kdy po zadání správného hesla je mu rubrika či fotogalerie zobrazena.