0 Kč bez DPH

Často kladené otázky

Máte nějaké otázky? Zeptejte se naší zákaznické podpory!

 • pošlete maila na info@inpage.cz
 • chatujte (čatujte) on-line
 • zavolat můžete také na +420 511 150 120

 


 

Nejčastější dotazy uživatelů systému inPage

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy uživatelů redakčního systému inPage.

Zálohování dat webové prezentace / import, export

Webové stránky jsou nepřenositelné na jiné systémy, import ani export možný není. Uživatelé však mají možnost zálohování článků, vlastních CSS stylů, a zálohování celého webu. Zálohy článků a vlastních CSS stylů jsou automaticky vytvářeny při každém uložení stránky. Obnovení je pak také jednoduché viz článek Zálohy článků. Zálohování webu pak uživatelé využijí v případě větších úprav například změny vzhledu webu apod. viz článek Zálohování webu.

V případě že dojde ke zrušení služby inPage z důvodu neuhrazení, lze ji obnovit ze zálohy z naší strany. Tyto zálohy uchováváme po dobu 5-ti měsíců.

Podporuje inPage tvorbu vícejazyčných stránek?

ANO, program inPage umožnuje vytvoření jazykových mutací stránek s využitím programu inPage Standard či Premium na doméně III. řádu, která může být zřízena na vlastní doméně nazev-domeny.cz (např. english.nazev-domeny.cz, deutsch.nazev-domeny.cz atd.), přičemž jednotlivé weby se následně propojí pomocí vlaječek umístněných na jednotlivé weby, z nichž se vytvoří vzájemné zpětné odkazy mezi jazykovými mutacemi webu.

Na druhý program inPage s jazykovou mutací Vám nabízíme 50% slevu.
Návod jak zřídit vícejazyčné webové stránky v inPage jsme pro vás připravili na našem blogu viz návod: Jak vytvořit vícejazyčný web pomocí domén III. řádu

Lze graficky upravit vzhled základních šablon v inPage?

Ano, pokud jste uživatel, který má zkušenosti s programováním HTML a CSS kaskádových stylů, nebo pokud si za tyto služby nad rámec vytvoření stránek v rámci balíčku tvorby webových stránek připlatíte, lze do inPage implementovat také vlastní grafiku. Samozřejmě záleží vždy na individuálním posouzení konkrétního požadavku, kdy nám nejdříve zašlete k nahlédnutí vlastní podklady a my posoudíme, zda je vše v možnostech našeho redakčního systému inPage.

Návrhy a reference webů vytvořených v inPage s implementovanou vlastní grafikou můžete prohlížet v našem katalogu Top referencí.

 

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • RE: banner

  20. 5. 2014 16:07:27 | Vladimír Souš

  Dobrý den Jirko,
  nejlepší způsob je vložit kod banneru do samostatné stránky (článku) a tu pak připojit jako vlastní box v sekci "Nastavení => Prvky stránek => Vlastní box".

  Odpovědět

 • banner

  20. 5. 2014 15:47:02 | jirka malý

  jak můžu na stránku vložit reklamní banner?

  Odpovědět