0 Kč s DPH

Doporuč inPage a získej 500 Kč

Pokud využíváte službu inPage, můžete nyní získat minimálně 500 Kč za doporučení inPage Vašim kamarádům, známým nebo kolegům.

Odměna za doporučení

Jak na to?

 1. Doporučte inPage známému.
 2. Objednávající (známý) objedná službu inPage.
 3. V závěru objednávky vepíše objednávající do pole „inPage znám díky“ údaj, který přesně identifikuje Vás jako uživatele inPage (např. číslo Vašeho účtu, název Vaší domény apod.)

 

Čím více objednávek, tím vyšší finanční odměna pro osobu, která inPage doporučila.

Způsob objednání

Na stránce http://www.inpage.cz/produkty/ si objednávající vybere službu inPage a potvrdí tlačítkem "Objednat". Následně si zvolí doménu, na které chce mít svoje webové stránky. Po potvrzení se dostane na stránku "Kontaktní údaje na majitele". V závěru této stránky je nutné do pole "inPage znám díky:" zvolit "doporučení" a do textového pole vepsat identifikační údaj na osobu, která službu inPage doporučila.

inPage znám díky: doporučení

inPage znám díky doporučení

Odměna za doporučení

Při realizaci 1-2 doporučení se odměna vyplatí jako sleva z následující fakturace.  Jakmile obdržíte další Výzvu k úhradě za služby inPage inPage, tuto výzvu neplaťte. Zašlete na e-mail martina.kubikova(zav)zoner.cz číslo této Výzvy k úhradě s informací o doporučení inPage další osobě (+ uvést název domény, na kterou byla inPage objednána). V případě kladného ověření žádosti o slevu Vám dojde Výzva nová, ponížena o danou částku.

Pří realizaci 3 a více objednávek zašlete na e-mail martina.kubikova(zav)zoner.cz názvy domén, které byly objednané na základě Vašeho doporučení. Částka bude po ověření vyplacena v hotovosti, příp. na bankovní účet.

Podmínky akce

 • Akce platí pro stávající zákazníky služby inPage.
 • Akce platí pro objednávky přijaté do 31.7. 2010.
 • Za každé jedno doporučení má klient nárok na finanční odměnu 500 Kč. Jedno až dvě doporučení se budou vyplácet ve formě slevy z následující fakturace. Doporučení tří a více služeb bude vyplaceno v hotovosti nebo připsáním na osobní účet klienta.
 • Podmínkou akce je doporučení inPage druhé osobě, která uhradí tuto službu v řádném termínu splatnosti.
 • Akce platí na varianty služeb inPage Standard, inPage Premium a balíčky. Akce se nevztahuje na objednávku služby inPage Start.
 • Částka bude uznána klientovi po uhrazení služby objednávající osobou.
 • Podmínkou při vyplňování objednávky, která je nutná pro identifikaci osob, je uvedení celého jména osoby, číslo účtu doporučující osoby nebo jakýkoli jiný identifikační údaj (např. název nejaké domény osoby), který jasně určí, kdo službu inPage doporučil.
 • Způsob vyplácení odměny se řídí informacemi uvedenými v odstavci "Odměna za doporučení".
 • O odměnu za doporučení si musí klient zažádat ve formě e-mailu nejpozději do 31.8.2010 a to na e-mailovou adresu martina.kubikova(zav)zoner.cz. V e-mailu je nutné uvést kromě žádosti i informaci, jaké domény byly objednány. Na žádosti podané v pozdějším termínu nebude brán zřetel.
 • Společnost ZONER software si vyhrazuje nevyplatit slevu/finanční částku v případě, že nebude možné identifikovat obě osoby a nedojde tak ke kladnému ověření žádosti o finanční odměnu.

Pokud jste s využíváním služby inPage spokojeni, můžete nyní ušetřit peníze a získat za doporučení inPage finanční provizi.

 

Martina Kubíková
martina.kubikova(zav)zoner.cz

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Vhtělo by to formulář

  9.6.2010 17:38:53 | tomas

  Škoda že není možná vytvořit si v inPage nějaký speciální objednávkový formulář pro objednávku produktu, kde už by bylo zřejmé kdo inPage doporučuje....tohle je trochu nešikovné.

  a proč?


  protože mám více webových stránek v inpage a mohl bych tímto způsobem nabídnout navštěvníkům stránek tento produkt přímo

  Odpovědět

 • RE: formulář

  9.6.2010 20:50:37 | admin

  Děkujeme za vaši připomínku. Jako podpora prodeje pro partnery to není špatný nápad, v tomto případě se jedná o jednorázovou akci, proto jsme nad možností nabízet program inPage tímto způsobem neuvažovali. Rozhodně váš nápad zvážíme. Budete-li mít další dotazy či připomínky, kontaktujte nás na admin@zoner.cz.

  Váš admin

  Odpovědět

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.